До уваги депутатів Сєвєродонецької міської ради VІІ скликання!

05-07-2016

Згідно з розпорядженням міського голови № 273  від 5 липня 2016 р.,
21 липня  2016 року о 13.00  в  залі засідань  міської ради (ІІ поверх)  за адресою:  б-р Дружби Народів, 32, відбудеться пленарне засідання пятнадцятої (чергової) сесії міської ради  VІІ скликання.

На розгляд пленарного засідання виносяться такі питання:

1. Про затвердження Регламенту роботи міської ради VІІ скликання в новій редакції.
  2. Про затвердження міської цільової Програми підвищення рівня безпеки дорожнього руху у м. Сєвєродонецьку на 2016 рік.
  3. Про затвердження міської цільової Програми розвитку міського електротранспорту м. Сєвєродонецька на 2016 рік.
  4. Про затвердження Міської цільової програми розвитку системи охорони здоров’я м. Сєвєродонецька на 2016 рік.
  5. Про затвердження Міської цільової комплексної програми «Освіта Сєвєродонецька на 2016-2017 роки».
  6. Про затвердження «Міської цільової програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства м. Сєвєродонецька на 2016 рік».
  7. Деякі питання, що стосуються Фонду комунального майна.

8.  Деякі питання землеустрою та землекористування.

Секретар ради  Г.В. Пригеба