До гуманітарного хабу Сєвєродонецької міської ВЦА у м. Дніпро від Action Against Hunger періодично надходитимете гуманітарна допомога із засобами гігієни

21-10-2022

Керівник Сєвєродонецької міської ВЦА Олександр Стрюк підписав договір з Action Against Hunger.

Action Against Hunger – це заснована у Франції глобальна гуманітарна організація, яка прагне викоренити голод у світі.

В рамках укладеного договору відбуватиметься постійна взаємодія та постійний обмін між Сєвєродонецькою міською військово-цивільною організацію та Action Against Hunger.

Так, згідно з цим договором до гуманітарного хабу Сєвєродонецької міської ВЦА у м. Дніпро від Action Against Hunger періодично надходитимете гуманітарна допомога із засобами гігієни.

Аналогічні договори підписали представники інших територіальних громад, за якими у м. Дніпро закріплено гуманітарні хаби для переселенців Луганської області.