До Дня Конституції України у Сєвєродонецьку нагородили військовослужбовців

25-06-2021

25 червня напередодні Дня Конституції України у Сєвєродонецькій міській військово-цивільній адміністрації відбулася урочиста церемонія нагородження військовослужбовців.

Перший заступник керівника Сєвєродонецької міської ВЦА Ігор Робочий привітав захисників: «Військово-цивільна адміністрація вітає вас з Днем Конституції. Ми займаємося захистом державності, захистом Конституції, захистом нашого народу України. З нагоди свята дозвольте вас привітати і нагородити».

Заступник керівника Сєвєродонецької міської ВЦА Ірина Степаненко також звернулася до наших військових: «Шановні і дорогі наші гості! Рада привітати вас з Днем Конституції України та хочу побажати вас особисто кожному щастя, міцного-міцного здоров’я, щоб завжди дома вас чекали ваші близькі та рідні і щоб ви завжди були живі і здорові. Всього вам самого найкращого!»

За високі показники в службово-бойовій діяльності, старанність, наполегливість, розумну ініціативу та з нагоди 25-ї річниці Конституції України грамотами та подарунками від Сєвєродонецькій міській військово-цивільній адміністрації було нагороджено за представленнями командування найкращих захисників - військовослужбовців військових частин А0206, А0536, стрілецького батальйону військової частини 3035 НГУ, Сєвєродонецького МТЦК та СП.

Средняя: 5 (3 оценок)