До “Армії відновлення” вже залучено понад 6 тисяч безробітних

08-02-2023

Понад 6 тисяч безробітних залучено до виконання суспільно корисних робіт в рамках проекту “Армія відновлення”. Про це ]]>повідомила]]> заступник Міністра економіки України Тетяна Бережна.

“На сьогодні до “Армії відновлення” залучено вже понад 6 тисяч безробітних у 10 областях. Лідером серед регіонів є Полтавська область, де у виконанні суспільно корисних робіт задіяно майже 2 тисячі безробітних. Регіони активніше долучаються до проекту, організовуючи роботи з відновлення. Лише за перший місяць цього року до їх виконання залучено 2,5 тисячі людей, що тимчасово втратили роботу. І всі вони отримують за свою працю щонайменше 6700 грн від держави. Така оплата є більшою, ніж середня виплата допомоги з безробіття, яку людина отримує, перебуваючи на обліку в центрі зайнятості”, - розповіла Тетяна Бережна.

Найбільше безробітних залучено до “Армії відновлення” в Полтавській області - 1929 осіб, Київській - 1085 осіб, Сумській - 1054 особи, Донецькій - 926 осіб.

Види суспільно корисних робіт залежать від потреб конкретного регіону. Найчастіше безробітних залучають до розбору завалів і відновлення житлових будинків, пошкоджених в результаті бойових дій, облаштування підвальних приміщень під укриття, фасування гуманітарної допомоги, приготування їжі військовим, плетіння маскувальних сіток, надання соціальних послуг в Пунктах незламності.

За словами заступника Міністра економіки, держава вже профінансувала виконання суспільно корисних робіт в регіонах на 37,4 млн грн, в тому числі з початку року - на 13,6 млн грн.

Нагадаємо, проект ]]>"Армія відновлення"]]> був запроваджений Урядом восени 2022 року з метою залучення людей, які тимчасово втратили роботу, до відбудови країни через виконання ними суспільно корисних робіт.