Ви тут:

До 14 та 15 років за ґратами засудили в Івано-Франківську бойовиків «днр» і «лнр», які воювали на боці рф

27-09-2022
Категорія: 

За публічного обвинувачення прокурорів Івано-Франківської обласної прокуратури учасників незаконних збройних формувань «лнр» та «днр» засуджено до 14 та 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна. Громадянин рф та житель Луганщини воювали проти України у складі окупаційних військ держави-агресора.

Громадянина рф визнано винним в участі у діяльності терористичної організації та незаконних збройних формувань (ч. 1 ст. 258-3, ч.2 ст. 260 КК України). Громадянина України визнано винними у державній зраді, вчиненій в умовах воєнного стану, а також в участі у діяльності терористичної організації та незаконних збройних формувань (ч. 2 ст. 111, ч. 1 ст. 258-3, ч. 2 ст. 260 КК України).

У суді прокурори довели, що громадянин рф у 2011 році приїхав у Луганську область, а під час повномасштабного російського вторгнення в Україну вступив до лав терористичної організації і брав участь у діяльності НЗФ. У лавах «днр» він проходив військову службу як снайпер-радіотелефоніст.

Також доведено, що житель Луганщини перейшов на бік ворога з початку збройного конфлікту. Вступивши до терористичної організації «лнр», він проходив так звану військову службу у підрозділах НФЗ як «стрілець» та виконував обов’язки «солдата» в різних видах бою та формах його забезпечення.

Крім того, обидва засуджені забезпечували безпеку контрольних пропускних пунктів на захоплених рф територіях, а також перевіряли документи місцевих мешканців для виявлення українських захисників.

У квітні 2022 року військовослужбовці Збройних Сил України взяли обох учасників незаконних збройних формувань рф у полон.

Досудове розслідування здійснювало Управління СБУ в Івано-Франківській області.

 

 

Джерело: ]]>https://www.gp.gov.ua/ua/posts/v-ivano-frankivsku-do-14-ta-15-rokiv-za-g...]]>

 

Рейтинг: 
Голосов пока нет