Ви тут:

Для отримання субсидії безробітнім потрібно зареєструватись у центрі зайнятості

28-08-2022
Категорія: 

Безробітним для отримання субсидії необхідно зареєструватись у центрі зайнятості - про це ]]>розповів]]> заступник Міністра соціальної політики України Віталій Музиченко. 

«Субсидія призначається з урахуванням доходу, який члени домогосподарства отримували за попередні 6 місяців. Звичайно, зараз у нас ситуація динамічна, і картина доходів сім’ї може змінюватись кардинально в швидкому темпі. Тому ще на період карантину було передбачено, що ті громадяни, які втратили роботу і які зареєструвались в центрах зайнятості і отримують допомогу по безробіттю, можуть звернутись і отримати субсидію не з урахуванням доходу за попередні 6 місяців, а з урахуванням розміру допомоги по безробіттю, який вони отримували в попередньому місці», – повідомив Віталій Музиченко.

Отже, як пояснює заступник міністр, алгоритм дій наступний - якщо людина втратила роботу, вона має звернутись до центрів зайнятості, стати на облік. На цей період їй буде призначено допомогу по безробіттю. А вже виходячи з наявного доходу, їй буде призначена субсидія.

 

За матеріалом: ]]>https://www.facebook.com/MLSP.gov.ua/videos/755377029064325]]>

Рейтинг: 
Средняя: 5 (1 оценка)