Дива трапляються, там де в них вірять! - діти-переселенці Луганщини з нагоди Різдвяно-новорічних свят отримали подарунки від Тернопільської міської ради.

03-01-2023

Діти-переселенці з Луганщини, які мешкають разом з батьками у Тернополі, з нагоди Різдвяно-новорічних свят отримали подарунки від міської ради.

Чудовим сюрпризом для всіх були подарунки дітям-переселенцям від Тернопільської міської ради з нагоди свят – Дня Святого Миколая та Різдва.
Подарунки вручив заступник міського голови м.Тернопіль Ігор Крисоватий у приміщенні Гуманітарного хабу Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації.

Пан Ігор побажав щоб чудо Святого Миколая не оминуло жодної домівки і наповнило особливою радістю серця малих та дорослих.

Команда Гуманітарного хабу Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації "Луганщина Моя " висловлює подяку Тернопільській міській раді за небайдужість та приємні подарунки для дітей з Луганщини.

Вся актуальна інформація щодо діяльності Гуманітарного хабу Сєвєродонецької міської ВЦА у місті Тернопіль за посиланням: ]]>https://t.me/s/ternopol_hub]]>

Кликните по изображению для просмотра в полном размере