Ви тут:

Директор Сєвєродонецького вищого професійного училища Юрій Кузьмінов у Калуші подякував міському голові Андрію Найді за підтримку студентів закладу

08-02-2023
Категорія: 

У березні 2022 року 19 студентів ДНЗ «Сєвєродонецьке вище професійне училище» разом із заступницею з виховної роботи закладу Тетяною Скляровою евакуювалися із зони бойових дій в Івано-Франківськ, а згодом — перебралися в Калуш.

"Тривалий час студенти проживали у Калуській спеціальній школі №2 та продовжували навчатися онлайн. Пізніше дехто розпочав навчання у Калуському вищому професійному училищі №7, проживали в гуртожитку. А з відкриттям нового прихистку — переселилися туди", — ]]>повідомив]]> міський голова Андрій Найда.

Вручити атестати про закінчення закладу приїхав директор училища Юрій Кузьмінов. А заодно прийшов і в міську раду особисто зустрітися та подякувати за підтримку студентів, серед яких були й діти-сироти, а також усім, хто зустрічався на їхньому шляху та допомагав.

"Адже насправді велика кількість людей були долучені до створення комфортних умов перебування та проживання дітей у нашій громаді. На сьогодні дехто тут вже навіть знайшов роботу.

Для нас усіх важливо відчувати підтримку. Я радий, що мешканці нашої громади, організації, волонтери усіма силами допомагають кожному, хто потребує. Так має бути.

ДНЗ «Сеєвєродонецьке вище професійне училище» - це особливий заклад. Адже ще у 2015 році ними були зініційований відомий проект «Схід і Захід - разом», в рамках якого було проведено багато заходів на консолідацію українців", - підкреслив Андрій Найда.

 

 





Рейтинг: 
Средняя: 5 (1 оценка)