Депутати внесли зміни до міського бюджету за рахунок перерозподілу раніше передбачених в бюджеті асигнувань

26-07-2019

На засіданні 66-ї (позачергової) сесії, яка відбулася 26 липня під головуванням секретаря міської ради, в.о. міського голови Вячеслава Ткачука, депутати Сєвєродонецької міської ради прийняли рішення щодо змін до міського бюджету за рахунок перерозподілу раніше передбачених в бюджеті асигнувань. Так, по загальному фонду відділу молоді та спорту міськради виділено додаткові кошти на придбання програмного забезпечення для централізованої бухгалтерії у сумі 30 780 грн.

Головному розпоряднику коштів Фонду комунального майна передбачено кошти в якості трансферту сумою 30 000 грн на проведення технічного огляду і оцінки технічного стану будівельних конструкцій ПрАТ «Сєвєвєродонецька міська друкарня».

По управлінню житлово-комунального господарства міської ради за рахунок зменшення видатків бюджету розвитку, виділених на співфінансування інвестиційних проектів, виділено додаткові кошти на проведення поточного ремонту адміністративної будівлі за адресою: Гагаріна, 115 у сумі 195 997 грн.

Щодо змін до бюджету розвитку спеціального фонду міського бюджету, Управлінню житлово-комунального господарства за рахунок перерозподілу раніше виділених асигнувань передбачено кошти на:

• Капітальний ремонт скверу "Дитяче містечко" по проспекту Космонавтів в районі будинку 29 – 627 417 грн;
  • Капітальний ремонт мереж зовнішнього освітлення по вул. Гоголя (від вул. Донецька до вул. Лисичанська) – 70 604 грн;

Відділу капітального будівництва за рахунок перерозподілу раніше виділених асигнувань передбачено кошти на:

• Капітальний ремонт покриття території подвір’я  ДНЗ № 38  "Росинка" – 158 927 грн;
  • Будівництво павільйону ДНЗ №45 "Джерельце" – 90 721 грн;
  • Капітальний ремонт системи опалення і гарячого водопостачання Сєвєродонецького колегіуму – 250 000 грн;
  • Капітальний ремонт приміщень КДЮСШ №3 – 86 040 грн;
  • Капітальний ремонт (термомодернізація) будівлі ДНЗ №11– 175 454 грн;

Відділу освіти міськради за рахунок перерозподілу раніше виділених асигнувань передбачено кошти на:

• Капітальний ремонт приміщень господарчого блоку (харчоблоку, пральні) ДНЗ №24 «Сніжинка» – 930 151 грн;
  • Придбання оснащення для ігрових майданчиків ДНЗ №43 – 96 380 грн;
  • Придбання електричних плит для ДНЗ №24 на загальну суму 26 823 грн;
  • Придбання кондиціонера для СЗШ №8 – 13 570 грн;
  • Придбання комп'ютера для ДНЗ №19 – 12 000 грн;
  • Придбання машини пральної для ДНЗ №12 – 15 000 грн;
  • Придбання ноутбука та проектору для Центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді на загальну суму 26 610 грн;
  • Придбання дволінійної активної портативної колонки з акумуляторами та двома безпровідними мікрофонами з підставкою для Центру дитячої та юнацької творчості - 12 000 грн.

Кликните по изображению для просмотра в полном размере