Депутати внесли зміни до бюджету: кошти розподілені на освітні потреби, благоустрій, медицину та спорт

09-10-2019

Депутати Сєвєродонецької міської ради 9 жовтня за ініціативи депутатської групи «Сєвєродончани» внесли зміни до міського бюджету на 2019 рік, розподіливши гроші між усіма розпорядниками бюджетних коштів і спрямувавши значні суми на освітні потреби, благоустрій, медицину та спорт.

Так, за рахунок економії коштів з оплати послуг по ДЮСШ №4 виділено кошти на придбання спортивного обладнання у сумі 157 799 грн. за загальним фондом, крім того, видатки в сумі 359 305 грн спрямували до бюджету розвитку на придбання спортивного інвентарю та сценічного обладнання.

За рахунок перерозподілу видатків відділу освіти міськради передбачено видатки на оплату праці з нарахуваннями для медичних сестер у школах міста.

Додатково виділено 9 440 грн. на виплату стипендії переможниці Всеукраїнської олімпіади.

Також за  рахунок перевиконання дохідної частини бюджету додатково виділено кошти на:

- забезпечення діяльності КП «СТрУ» в частині безоплатного перевезення пільгових категорій населення - 3 300 000 грн.

- поточний ремонт дороги по вул. Кооперативна с. Воєводівка – 199 586 грн.

- поточний ремонт системи опалення будівлі міськвійськкомату за адресою вул. Б.Ліщини,4 м. Сєвєродонецьк – 11 350 грн.

Додаткові 370 000 грн. виділено для надання одноразової допомоги учасникам бойових дій у Афганістані та членам їх сімей.

Виділяються кошти на субвенцію Сиротинській селищній раді на поточний ремонт вулиці у сумі 199 900 грн.

Бюджет розвитку завдяки пропозиціям депутатської групи «Сєвєродончани» збільшено в цілому на 7 687 160 грн. За рахунок додатково виділених коштів та перерозподілу раніше виділених асигнувань передбачено кошти на будівництво пелетних котельних для Колегіуму, міського Палацу культури та ДЮСШ№1, на придбання світлодіодного фонтану для встановлення біля міського Палацу культури, на капітальний ремонт тротуару по пр. Центральний, освітлення пішохідних переходів, придбання макетів «Пішохідний перехід» фігурка школяра, капітальний ремонт зупинок громадського транспорту с.Синецький, розробку проектно-кошторисної документації по об’єкту «Капітальний ремонт мереж зовнішнього освітлення по вул. Вілєсова (від перехрестя вул. Курчатова до пр. Гвардійський), на придбання змінних кузовів для сміттєвозу, на благоустрій прибудинкової території буд.43 по вул. Вілєсова, капітальний ремонт покриття території подвір'я навчально-виховного комплексу "Гармонія", капітальний ремонт сантехвузлів в СЗШ №4, 14 та 18, на придбання лабораторного обладнання, на капітальний ремонт збільшення потужності електроспоживання будівлі КДВ №1, вул. Сметаніна, 5, придбання 2-х конфорочної плити для ДНЗ №24 та морозильної камери для ДНЗ №26 тощо.