Депутати внесли важливі зміни до міського бюджету

05-09-2019

На засіданні 69-ї (позачергової) сесії, яка відбулася 5 вересня під головуванням секретаря міської ради, в.о. міського голови Вячеслава Ткачука, депутати Сєвєродонецької міської ради прийняли рішення щодо внесення змін до міського бюджету.

Виділено Управлінню житлово-комунального господарства міськради додаткові кошти у сумі 2 352 500 грн. на поточний ремонт доріг за рахунок зменшення видатків бюджету розвитку.

Відділу капітального будівництва міськради за рахунок перерозподілу раніше виділених асигнувань передбачено кошти на:

- капітальний ремонт тротуару по пр. Центральний – 1 440 000 грн.;

- облаштування зовнішнього освітлення в районі СЗШ №1, 5, 11 – 60 000 грн.;

- будівництво модульної газової котельні КНП "Сєвєродонецький центр первинної медико-санітарної допомоги"– 80 000 грн.;

- капітальний ремонт системи опалення в будівлі ВКБ – 46 673 грн.;

- капітальний ремонт приміщень, внутрішніх  систем водопостачання та водовідведення, силових та слабкострумових систем, заміна існуючих заповнень віконних та дверних блоків у будівлі головного і адміністративного корпусу
КУ СМБЛ - 400 000 грн.

За рахунок перерозподілу передбачено кошти Відділу освіти міськради на:

- капітальний ремонт (заміна віконних блоків) СЗШ №12 – 1 491 000 грн.;

- капітальний ремонт системи опалення ДНЗ №12 "Малюк" – 499 153 грн.;

- капітальний ремонт покрівлі теплиці (учбового корпусу) ЦЕНТУМ на території СЗШ №14 – 130 000 грн.

Управлінню охорони здоров'я міськради передбачено кошти на придбання робочої станції медичної радіології у сумі 198 500 грн.

Додаткові кошти за цим рішенням виділяються за рахунок економії коштів по розпорядниках та зменшення асигнувань, передбачених на співфінансування з ДФРР та співфінансування з будівництва футбольного поля із штучним покриттям, оскільки Сєвєродонецьку за цими видатками коштів не виділено.