День Європи  в Сєвєродонецьку

16-05-2021

15 травня у Сєвєродонецьку проведено заходи з нагоди Дня Європи, який традиційно відзначається по всій Україні у третю суботу місяця  з 2003 року.

Весь день для городян у різних куточках міста були організовані виставки, виступи духових оркестрів ГУ ДСНС та ГУНП, музикальних та танцювальних колективів, концертно-розважальні заходи.

На площі біля міського Палацу культури святкова програма розпочалась тематичним прологом «Європа велика, багатолика», який виконали учасники Театру юного глядача, учасники хореографічного колективу «Талісман» міського Палацу культури.

Невід’ємними символами Дня Європи стали  Гімн та Прапор Євросоюзу.

Керівник Сєвєродонецької міської ВЦА Олександр Стрюк у своїй вітальній промові підкреслив: «Українці сповідують із країнами ЄС однакові цінності. Вважаю, що це об’єднуючий фактор. Підтверджуючі, що Україна – це Європа. Ми повинні розуміти, що, перш за все,  Європа починається з кожного з нас».

Від імені Почесного консула Литовської Республіки в Луганській області Робертаса Габуласа найщиріші привітання з нагоди Дня Європи передала його помічник Анастасія Гідулянова.

Творча програма розпочалась Європейським Вальсом у виконанні Зразкового  ансамблю бального танцю «Мрія» під керівництвом  Віри Кулакової.

Концертну програму продовжили: творчі колективи міського Палацу культури, Сєвєродонецької музичної школи  № 2, а малечу розважала студія  СДЮК «Юність» «Фанати свята». Найменші учасники свята отримали подарунки від Сєвєродонецької міської ВЦА.

В Україні і в країнах Євросоюзу у травні проходить День Вуличної Музики (Street Music Day). Виконавці найрізноманітніших музичних стилів виходять у центр свого міста, щоб заграти та заспівати людям власну музику. У цей день шанувальники вуличної музики могли насолодитися творчістю місцевих виконавців на площах Перемоги та Мира, біля міського Палацу культури.

Средняя: 5 (2 оценок)