День Єднання у Сєвєродонецьку

16-02-2022

Сьогодні, 16 лютого, з нагоди Дня Єднання - оголошеного Президентом України Володимиром Зеленським з метою посилення консолідації українського суспільства, зміцнення його стійкості в умовах зростання гібридних загроз - у Сєвєродонецьку відбувся загальнообласний захід – Хода Єдності.

Стартувала Хода Єдності на площі Перемоги біля Луганської облдержадміністрації підняттям Прапора України, спільним виконанням Гімну України та розгортанням 200-т метрового Прапора України.

Очолили Ходу Єдності перший заступник голови Луганської обласної державної адміністрації Олексій Смирнов та керівник військово-цивільної адміністрації міста Сєвєродонецьк Олександр Стрюк разом із заступниками, керівництвом міст і районів, територіальних громад, територіальних органів центральних органів влади, силових та правоохоронних структур, а також громадськістю, учнівською молоддю та просто пересічними мешканцями Сєвєродонецька та Луганської області.

З національною символікою та розгорнутим 200-т метровим Прапором України, під музичний патріотичний супровід, учасники акції єдиною колоною рушили в напрямку площі Миру.

Лунали гасла «Слава Україні!» «Ми за МИР!», «Героям слава!», «Україна – мирна країна!», «НІ ВІЙНІ!»

Досягла свого апогею Хода Єдності на площі Миру єднанням та покладанням квітів до пам’ятника генерал-майору Національної гвардії України Олександру Радієвському.

Усі учасники акції рішучі в своїх вимогах та переконаннях – УКРАЇНА МИРНА КРАЇНА, ЯКА ЗАСЛУГОВУЄ НА ПЕРЕМОГУ ТА МИР!

Фотоальбом за посиланням ]]>https://www.facebook.com/media/set/?vanity=radasever&set=a.250502157256210]]>

Средняя: 5 (3 оценок)