День Державного Прапора України у Сєвєродонецьку

23-08-2016

Сьогодні жителі нашого міста відзначили День Державного Прапора України, одного з трьох головних символів державності нашої країни. З цієї нагоди на майданчику біля міського Палацу культури відбулося урочисте підняття Державного Прапора України. Цього права були удостоєні вихованці КДЮСШ №2 та ДЮСШВВС «Садко» – Ілля Камишан, переможець чемпіонатів області, бронзовий призер, учасник чемпіонату України в бігу на короткій дистанції, Олександра Близнюк, чемпіонка області, багатократна призерка чемпіонатів України з велоспорту, Євген Золотов, майстер спорту міжнародного класу, член збірної команди України, чемпіон Європи, переможець Кубку світу 2016 року, багаторазовий призер та чемпіон України, володар Кубку України і Валентина Рєзнік, майстер спорту міжнародного класу, член збірної команди України, бронзовий призер чемпіонату Європи серед юнаків, бронзовий призер чемпіонату світу 2016 року серед дорослих, срібний призер чемпіонату світу 2016 року серед юнаків, переможець Кубку світу 2016 року.

З вітальним словом до присутніх звернувся перший заступник міського голови Аркадій Коростельов. Від імені Сєвєродонецької міської ради та її виконавчого комітету він привітав усіх присутніх зі святом Державного Прапора. Наш прапор має два кольори – синій – колір неба, миру, життя і жовтий – колір хліба та праці. Під цим стягом український народ на весь світ засвідчив своє прагнення до свободи, незалежності, гідного життя. «Я хотів би, щоб цього дня ми набралися терпіння і зрозуміли, що Україна сьогодні, і це однозначно, крокує правильним курсом, що все у нас буде добре, що ми переможемо, що щастя прийде в наші сім’ї, а разом з ним достаток, і удача, й любов», – зазначив Аркадій Валерійович.

Здавна український народ славився своєю працьовитістю. У нас є добра традиція – вшановувати тих, хто зробив значний внесок у розвиток міста і держави. Без церемонії нагородження не обійшлося і нинішнє свято.

Секретар ради Григорій Пригеба вручив подяки виконкому за сумлінність, відповідальність, високий професіоналізм, значні досягнення у праці та з нагоди 25-ї річниці Незалежності України члену виконавчого комітету Сєвєродонецької міської ради О.В. Бондаренку; директору СЗШ №6 Л.П. Волченко; сестрі медичній амбулаторного відділення №5 комунальної установи «Сєвєродонецький центр первинної медико-санітарної допомоги» Т.П. Дівенко; головному державному ревізору-інспектору відділу перевірок окремих платників управління аудиту ДПІ у м. Сєвєродонецьку Н.В. Захаренко; директору позашкільного навчального закладу «Борівська дитяча школа мистецтв» О.Л. Кішко; головному спеціалісту відділу АСУ та ТО Сєвєродонецької міської ради А.С. Кручківському; завідувачу сектором інформаційних технологій та захисту інформації Управління Державної казначейської служби України у м. Сєвєродонецьку Т.М. Курильовій; волонтеру Д.В. Ліпкевичусу; члену Громадської ради при Сєвєродонецькій міській раді, директору Благодійного фонду «Промінь життя» Л.В. Лукашевій; майстру дільниці № 1 по ремонту та експлуатації житлового фонду комунального підприємства «Житлосервіс «Світанок» А.О.Сіротіну; завідувачу сектором забудови міста та пайової участі відділу земельних відносин та архітектури Сєвєродонецької міської ради Т.М. Сорокіній; електромонтеру з обслуговування електроустановок та мереж зовнішнього освітлення комунального підприємства «Сєвєродонецькліфт» С.А. Трунову; майстру полігону твердих побутових відходів комунального підприємства «Сєвєродонецьккомунсервіс» Л.К. Устіменко; заступнику начальника відділу адміністративних послуг - адміністратору Сєвєродонецької міської ради О.П. Чередниченко; спеціалісту Сєвєродонецької місцевої прокуратури О.Ю. Шурцовій; заступнику директора Луганського обласного молодіжного клубу інвалідів «Ти не один» Р.П. Ящуку.

Слова вітання на адресу присутніх висловили заступник голови міської ради ветеранів та член міського комітету солдатських матерів Поліна Іванівна Сікоєва і Почесний громадянин міста Сєвєродонецька, член ради ветеранів міста Володимир Кузьмич Губарєв, а також представники молодого покоління нашого міста, учні 10 класу СЗШ №6 Олександр Синиця – призер та переможець Всеукраїнських та обласних конкурсів та змагань з бальної хореографії, переможець міського етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), волонтер-активіст, учасник Всеукраїнського зльоту Лідерів, та Олена Тарасенко – переможець II етапу Всеукраїнської предметної олімпіади з французької мови, переможець міського етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), волонтер-активіст шкільного загону «Палкі серця».

Прапор – це державний символ нашої країни, символ незалежності та багатовікової історії. Саме під його покровом український народ втілив у життя свої прагнення до свободи і незалежності, а сьогодні став на захист своєї держави, її суверенітету.

Ми вдячні воїнам, які під синьо-жовтими прапорами захищають Вітчизну, свій дім і своїх близьких. Ми схиляємо голови в знак пам'яті про тих, хто віддав за свободу і незалежність України своє життя. Тож усіх присутніх запросили приєднатися до церемонії покладання квітів до пам'ятника генерал-майору Олександру Радієвському.