Члени виконкому підтримали електронну петицію

17-09-2019

На засіданні виконкому Сєвєродонецької міської ради 17 вересня частково підтримано електронну петицію Ворошилової Олександри Євгенівни від 26 липня 2019 року щодо створення мережі громадських вбиралень у Сєвєродонецьку.

За результатами розгляду Управлінню житлово-комунального господарства доручено у місячний строк розробити міську цільову програму «Громадська вбиральня Сєвєродонецька», передбачивши установку у сквері Гоголя в 2020 році модульної громадської вбиральні – в якості пілотного проекту, а також розрахувати вартість користування нею відповідно до чинного законодавства.

Відділу торгівлі та захисту прав споживачів доручено протягом тижня звернутися з листами до закладів громадського харчування щодо укладання з міською радою угоди про наміри щодо вільного платного доступу до вбиралень, які мають ці заклади.

Натомість електрону петицію відхилено у частині забезпечення постійної роботи громадської вбиральні за адресою Гвардійський пр-т, 15-а, оскільки ця споруда не відповідає вимогам розділу 9 ДБН Б.2.2-5:2011.