Черговий етап впровадження проектів УФСІ у Сєвєродонецьку

28-11-2019

27 листопада під головуванням першого заступника міського голови Олега Кузьмінова відбулась фокус-групове дослідження з консультантами Східного регіонального представництва Українського фонду соціальних інвестицій (УФСІ). Потреба в проведенні даного дослідження виникла після вивчення УФСІ профілю громади м. Сєвєродонецька. Для більш детального обговорення актуальних питань до участі в роботі було запрошено керівників і працівників виконавчих органів міськради, а саме: департаменту економічного розвитку, міського центру зайнятості, управління праці та соціального захисту населення, відділу молоді та спорту, відділу освіти, служби у справах дітей, а також міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

На початку заходу перший заступник міського голови Олег Кузьмінов зазначив: «Прошу всіх присутніх приділити максимум уваги щодо організації нашої спільної роботи. Завдяки послідовній співпраці міста з Фондом соціальних інвестицій у нас є можливість прийняти участь і в наступних соціально та економічно важливих для Сєвєродонецька проектах».

За результатами роботи визначено 4 основних програми, впровадження яких можливо буде розпочати вже на початку 2020 року:

- «Інклюзія в громадах»;

- «Гідна праця»;

- «Розвиток соціальних послуг у громадах»;

- «Розвиток культури добросусідства у школах».

Основною метою даних програм буде організація навчання профільних фахівців територіальної громади шляхом проведення круглих столів, тренінгів, інформаційних компаній тощо.

Також на засіданні робочої групи було затверджено План екологічного та соціального менеджменту (ПЕСМ) м. Сєвєродонецька, який складено в рамках субпроекту УФСІ №15-44-00-001 «Створення житлових умов для ВПО в м. Сєверодонецьк, Луганська область (соціальне житло – квартири) / KfW».