Чергові досягнення сєвєродонецьких школярів: Іван Кривошея серед переможців, а Світлана Мошняга та Матвій Рубашка - дипломанти Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії

27-04-2023

Іван Кривошея, учень 10 класу Ліцею багатопрофільного міста Сєвєродонецька Луганської області посів ІІІ місце в ІV етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії. Підготувала вихованця вчитель хімії Мішина Лілія Михайлівна.

Іванові дуже подобається органічна хімія, саме з цією наукою планує пов'язати своє майбутнє. І вже сьогодні напрямок дій обраний: вступ до Інституту високих технологій Київського національного університету. До речі, саме цей навчальний заклад був організатором олімпіади та складав завдання. Тож можна вважати, що перший крок до своєї мети хлопцем вже зроблений.

А взагалі, у вільний від хімії час, Іван займається спортом, частіше футболом, але іноді - і волейболом. Також, як і будь-який підліток, він любить комп'ютерні ігри - стратегії та ігри про Другу Світову. Іноді грає у шахи, коли є з ким.

Зазначимо, що окрім Івана Кривошеї в ІV етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії брали участь Матвій Рубашка, учень 9 класу середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 10 м.Сєвєродонецька Луганської області (вчитель Сєвєрін Лариса Євгенівна), та Світлана Мошняга, учениця 11 класу Ліцею багатопрофільного міста Сєвєродонецька Луганської області (вчитель Васильєва Раїса Олександрівна).

Світлана Моштяга та Матвій Рубашка стали дипломантами Олімпіади.

Вітаємо Івана! Вітаємо Матвія і Світлану! Вітаємо педагогів!

Сєвєродонецькій міській територіальній громаді є ким пишатись, а талановиті, наполегливі, обдаровані учні, вихованці та педагоги закладів освіти неустанно це доводять своїми досягненнями. Пишаємось вами!

Управління освіти Сєвєродонецької міської військовї адміністрації

Средняя: 5 (2 оценок)