Чергове засідання виконкому

22-02-2017

Майже 20 питань було розглянуто на черговому засіданні виконкому Сєвєродонецької міської ради, що відбулося 21 лютого. З усіх прийняті відповідні рішення.

Зокрема, члени виконкому схвалили напрямки використання бюджету розвитку головного розпорядника бюджетних коштів Управління охорони здоров’я міської ради та прийняли рішення про перерозподіл видатків бюджету.

На засіданні внесено доповнення до рішення виконкому від 21.12.2016 р. № 699 «Про стан військового обліку військовозобов’язаних і призовників у місті Сєвєродонецьку в 2016 році та завдання на 2017 рік».

Одне з рішень стосувалося затвердження Положення про надання пільг по оплаті за навчання особливо талановитим учням шкіл естетичного виховання м. Сєвєродонецька у новій редакції. Рішенням зокрема передбачається встановити на 2017-2018 навчальний рік 100% пільгу по оплаті за навчання для десяти особливо талановитих учнів шкіл естетичного виховання м. Сєвєродонецька, підпорядкованих відділу культури міськради, за рахунок місцевого бюджету. Раніше пільга надавалася лише чотирьом особливо талановитим учням шкіл естетичного виховання.

Виконкомом прийнято рішення про впровадження в експериментальну експлуатацію у діловодство відділу адміністративних послуг комп’ютерної програми «Реєстр територіальної громади м. Сєвєродонецька» та проведення для працівників відділу навчання по роботі з нею.

Також члени виконкому взяли до відома інформацію про формування і основні напрями використання міського Фонду соціального захисту населення за 2016 рік та затвердили джерела формування і основні напрями використання міського Фонду соціального захисту населення на 2017 рік.

Внесено зміни до деяких рішень виконкому про проведення міських заходів; затверджено низку житлових питань.

Серед інших розглянуті й прийняті рішення про продовження терміну дії дозволу на розміщення зовнішньої реклами; встановлення режиму роботи магазину, захист прав малолітніх тощо.

Відділ внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю Сєвєродонецької міської ради