Чергове засідання комісії з безпеки дорожнього руху

30-07-2021

В Сєвєродонецькій міській військово-цивільній адміністрації відбулось чергове засідання комісії з безпеки дорожнього руху, на якій відповідно до порядку денного було розглянуто 16 питань.

Розглянуто розпорядження від голови обласної державної адміністрації -керівника обласної військово-цивільної адміністрації Сергія Гайдая щодо введення заборони руху на автомобільних дорогах, вулицях, не розрахованих на проїзд великовагових транспортних засобів, а також визначення альтернативних транзитних маршрутів, розроблення схем організації дорожнього руху із встановленням відповідних дорожніх знаків. Вирішено рекомендувати директору КП «СКС» Ірині Сафроновій надати доручення Дорожній службі КП «СКС» щодо перевірки стану дорожніх знаків на в’їздах у місто, що забороняють рух великотоннажного транспорту при температурі вище 28°С та письмово доповісти секретарю комісії.

Також за результатами розгляду комісії:

Вирішено рекомендувати начальнику ВКБ МВЦА Андрію Ларіну запланувати нанесення дорожньої розмітки на проїзній частині, директору КП СКС Ірині Сафроновій надати доручення Дорожній службі КП «СКС» щодо  встановлення дорожніх знаків біля Сєвєродонецького міського суду Луганської області на проїзній частині бульвару Дружби Народів, 19.

Доручено Дорожній службі КП «Сєвєродонецьккомунсервіс» Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області запланувати встановлення бар’єрної огорожі на повороті через річку Єрік та встановлення дорожнього знаку 1.2 «Небезпечний поворот ліворуч» при під’їзді до повороту в напрямку селища Пурдівка.

Відділу капітального будівництва Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області доручено зробити розрахунок коштів на закупівлю послуги з розробки «Схеми організації дорожнього руху» та проєкту на встановлення світлофорного об’єкту на перехресті вулиць Енергетиків – Танкистів.

Відповідно до «Порядку надання дозволів на розміщення гостьових парковок та місць паркування транспортних засобів у м. Сєвєродонецьку» узгоджено розміщення паркувального майданчика на 8 машиномісць за адресою, вул.Науки 3.

Надано дозвіл на встановлення на території міста дорожніх знаків 6.10. із зазначенням місця розташування ТСЦ №4442 РСЦ ГСЦ в Луганській області.

Розглянуто на засіданні комісії та направлено низку звернень, що стосуються компетенції Служби автомобільних доріг у Луганській області, а саме: звернення мешканця с.Павлоград щодо встановлення дорожніх знаків 5.35.1, 5.35.2 «Пішохідний перехід» з нанесенням дорожньої розмітки та знаку 5.47 «Початок населеного пункту» та 5.46 «Кінець населеного пункту» по дорозі Р-66, звернення № 10 від 06.06.2021р. голови ГО «Сєвєродонецька міська організація ветеранів України» Сергія Дядика, питання щодо встановлення дорожніх знаків  1.23.3 «Прилягання другорядної дороги» біля с. Смолянинове по дорозі Т-13-06.

Також комісія з БДР Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області запропонувала старості Борівського старостівського округу Лідії Афанас’євій скласти протоколи на постійних порушників благоустрою в селищі Борівське та надання цих протоколів на розгляд адміністративної комісії.

Позитивно розглянуто питання та прийнято по ньому рішення заборонити проїзд вантажних автомобілів (лісовозів) через село Боровеньки, а також щодо встановлення зупинок громадського транспорту та їх освітлення.

Управління транспорту Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області