«Цей рік в громаді – рік спорту», - Олександр Стрюк під час підписання Меморандуму про співпрацю з ЛОВ Національного олімпійського комітету

09-02-2022

Керівник Сєвєродонецької міської ВЦА Олександр Стрюк 9 лютого підписав від імені Сєвєродонецької МВЦА Меморандум про співробітництво з Луганським обласним відділенням Національного олімпійського комітету України в особі голови Комітету Віктора Острєцова.

Цей документ засвідчує співпрацю на основі взаємодії з реалізації планів спільної діяльності, розробці шляхів розвитку олімпійського руху на території області.

Керівник Сєвєродонецької міської ВЦА Олександр Стрюк підкреслив, що з Луганським обласним відділенням Національного олімпійського комітету Сєвєродонецька міська ВЦА співпрацює майже півтора роки та висловив сподівання на подальший розвиток спільної співпраці: «Цей рік в нас – рік спорту. Ми запланували відновити та побудувати дуже багато спортивних об’єктів як за рахунок державних коштів, так і за рахунок співфінансування з бюджету громади. Це - капітальний ремонт тенісних кортів  КДЮСШ № 1 по вулиці Федоренка, будівництво стадіону з комплексом спортивних майданчиків, розташованих напроти Джазу, в перспективі ще реконструкція стадіону Хімік – проєктні роботи майже на завершальній стадії, це  і побудова нової льодової арени, урбан-парку та багато іншого. Наші спортсмени – це гордість і слава Сєвєродонецька. Будемо ростити нове покоління чемпіонів. Мені дуже приємно, що у нас в області є представництво  Національного олімпійського комітету. Це, в першу чергу, популяризація спорту у громаді та проведення спільних заходів. Це - підвищення професійного рівня наших спортсменів і тренерів, надання методичної допомоги з боку обласного Національного олімпійського комітету в організації і фізичного виховання, і тренерської роботи».

Голова обласного відділення Національного олімпійського комітету України Віктор Острєцов наголосив: «Цим меморандумом ми підтвердили ту діяльність, яку ми протягом певного часу проводимо. Хочу висловити вдячність керівництву військово-цивільної адміністрації за те, що в місті створюються умови для розвитку спорту і робиться все для того, щоб діти займалися спортом. У місті змінилася ситуація щодо будівництва спортивних об'єктів. Жителі міста бачать це», - зазначив  Віктор Острєцов і поділився планами на цей рік: «Найближчим часом плануємо провести семінар з нової форми рухової активності  в школах, потім буде спільний захід та буде вибрано найкращу команду, яка представлятиме область на Всеукраїнських змаганнях. У цьому році також плануємо провести у Сєвєродонецьку  Всеукраїнський турнір «Спортивна надія України» та ще багато різних спільних спортивних заходів».

Так, основними цілями Меморандуму є сприяння:

-  зміцненню авторитету й підвищенню престижу Луганської області шляхом поширення олімпійської освіти й культури;

- гармонійному розвитку фізичних та моральних якостей населення міста, зміцненню здоров’я;

- діяльності суб’єктів олімпійського руху в області;

- вивченню і збереженню олімпійської історії, олімпійських й спортивних традицій Луганщини;

- розвитку масового спорту, підготовці олімпійського резерву та розвитку спорту вищих досягнень.

Співробітництво також здійснюватиметься шляхом визначенням офіційного представника обласного відділення НОК України. Крім того, сторони домовилися про спільну розробку та реалізацію регіональних програм, які спрямовані на популяризацію фундаментальних принципів олімпізму та олімпійських цінностей серед широкого загалу, особливо серед дітей і молоді.