Це літо дарує нам свято!

20-08-2019

Ні для кого не секрет, що у дитинстві поняття щастя вимірюється зовсім по-іншому, ніж у дорослому житті. Тож, дитині потрібно зовсім небагато - відчувати на собі любов батьків й мати можливість вдосталь гратися зі своїми друзями. І першим таким місцем для спілкування маленьких сєвєродончан є облаштовані дитячі майданчики. Розуміючи, що на сьогоднішній день їх наявність у деяких районах нашого міста дуже актуальна, депутати міської ради Ігор та Олена Буткови вирішили не залишатися осторонь та зробили дітям свято – подарували ще один ігровий майданчик. Його відкриття відбулося 19 серпня за адресою вул. Маяковського, 13.

Святкова атмосфера була винятковою завдяки стовідсотково справжніми радості і щастю дітей та їх батьків, для яких вкрай важлива така турбота про дозвілля малечі. Привітали розважальною конкурсною та музичною програмою присутніх і гостей  колективи міського Палацу культури. Долучитися до участі в конкурсах могли усі бажаючі – від дорослих до малюків, тому протягом усього святкування на майданчику панували сміх, невщухаюче щебетання дітей, щира радість. І, зрозуміло, ніхто не залишився без подарунків.

З поздоровленнями звернулися до присутніх представники депутатської групи «Сєвєродончани» Ігор і Олена Буткови, для яких, до речі, цей квартал довгі роки був рідним домом, де виросла сама Олена і де вони народили двох своїх синів. Вони побажали здоров`я та щастя, реалізації усіх заповітних бажань, найкращого майбутнього діткам та їх батькам. Щиро подякували сєвєродончан за те, що п`ять років тому довірили їм право бути депутатами міської ради та пообіцяли і надалі не залишати містян один на один з їх проблемними питаннями.

Депутат міської ради, представник депутатської групи «Сєвєродончани» Тетяна Грачова разом з членом виконавчого комітету Мариною Крохмаль також привітали діточок з новим дитячим майданчиком. Зауваживши на тому, що немає нічого неможливого, потрібно лише правильно мріяти та йти невпинно до своє мети.

Окрім цього, треба додати, що до кінця року депутатської групою «Сєвєродончани» заплановано відкрити на радість маленьким мешканцям ще кілька нових ігрових майданчиків.

Відеоматеріал: http://sed-rada.gov.ua/video/v-severodonecke-prodolzhayut-otkryvat-detskie-ploshchadki-video

Кликните по изображению для просмотра в полном размере