Ви тут:

Бюро економічної безпеки України виносить на громадське обговорення оновлений проект Антикорупційної програми на 2023-2024 роки

08-11-2022
Категорія: 

Антикорупційна програма передбачає комплекс заходів щодо запобігання, виявлення та протидії корупції в Бюро економічної безпеки України. Вона вимагає забезпечення дотримання її працівниками вимог антикорупційного законодавства, створення додаткових запобіжників вчиненню корупційних правопорушень та правопорушень, пов’язаних з корупцією.

Оновлений проект програми спрямовано на подальше впровадження механізмів прозорості, доброчесності, зниження корупційних ризиків у діяльності БЕБ та підвищення рівня довіри суспільства, а також удосконалення існуючої системи запобігання і протидії корупції в БЕБ.

Зокрема, під час оцінювання корупційних ризиків ідентифіковано додаткові корупційні ризики у сфері здійснення повноважень БЕБ, визначено заходи впливу на них з метою їх усунення (мінімізації).

Також в антикорупційній програмі велику увагу приділено вихованню доброчесності та поширення інформації антикорупційного спрямування, визначає роль керівництва та працівників БЕБ та територіальних управлінь БЕБ у реалізації антикорупційної політики.

Обговорення триватиме до 16 листопада 2022 року.

Зауваження та пропозиції до проекту приймаються на електронну адресу: esbuatesbu [dot] gov [dot] ua або на поштову адресу Бюро економічної безпеки України: вул. Шолуденка, 31, м. Київ, 04116.

Консультації з питання, що винесено на обговорення надаються за телефоном: (044) 236 14 06. 

Відповідальна особа керівник Відділу запобігання та виявлення корупції БЕБ Андрій Грама.

Звіт за результатами громадського обговорення проекту ]]>Антикорупційна програма БЕБ на 2022-2023 роки ]]> буде оприлюднений на офіційному вебсайті БЕБ не пізніше ніж через два тижні після прийняття рішень за результатами обговорення.

Детальніше ознайомитися з проектом за посиланням: ]]>https://esbu.gov.ua/konsultatsii-z-hromadskistiu/elektronni-konsultaciyi]]>

 

Джерело: ]]>https://www.kmu.gov.ua/news/beb-vinosit-na-gromadske-obgovorennya-onovle...]]>

Рейтинг: 
5
Средняя: 5 (2 оценок)