Бути кіберсвідомими: запущено медіакампанію «Поради з онлайн-безпеки», – Мінцифри

14-11-2023

Кіберсвідомість – ключова навичка сучасних інтернет-користувачів. Щоб не натрапити на небезпеку в онлайні, важливо розуміти, як зберігати пильність у цифровому житті. Тому Google спільно з Мінцифри та за підтримки Держспецзв’язку запустили в соціальних мережах медіакампанію «Поради з онлайн-безпеки». Мета – допомогти українцям бути кіберсвідомими й уникати онлайн-загроз.

Медіакампанія передбачає чотири відеоролики, які розповідають про інструменти для підтримки кібербезпеки. Серед них:

Медіакампанія «Поради з онлайн-безпеки» — це частина програми «Безпечніше з Google», яка допомагає українським онлайн-користувачам навчатися безпечної поведінки в інтернеті.

Нагадаємо: у жовтні, під час місяця кібербезпеки, Google в Україні запустив медіакампанію «]]>Будьте кіберсвідомими]]>». Завдяки їй українці дізналися, як за допомогою трьох інструментів Google — Менеджера Паролів, Двоетапної перевірки та Ключів Доступу — захистити себе та свої дані.

Більше про інструменти та поради з кібербезпеки — на сторінці ]]>Центру безпеки Google.]]>

Джерело: ]]>Міністерство цифрової трансформації України]]> - ]]>https://thedigital.gov.ua/news/buti-kibersvidomimi-google-v-ukraini-zapu...]]>