Будуймо світ без обмежень разом

20-08-2021

20 серпня біля Луганського обласного академічного українського музично-драматичного театру відбулась урочиста церемонія та підведення підсумків фіналу фестиваля-конкурсу «Світ без обмежень - 2021».

Голова Луганської обласної державної адміністрації – керівник обласної військово-цивільної адміністрації Сергій Гайдай взяв участь у відкритті фіналу серії міжрегіональних заходів «Світ без обмежень».

«Незважаючи на те, що війна в області забирає життя і здоров’я, ламає долі, негативно впливає на регіональну економіку – подібні заходи національного масштабу повинні проводитись на Луганщині і надалі. Особисто для мене – ви є прикладом незламності і сили духу. Наводжу вас як взірець для тих, хто за поганим настроєм та песимізмом ховає власну лінь і небажання змін у житті», – сказав фіналістам конкурсу Сергій Гайдай.

Також він нагадав, що 24 серпня розпочнуться XVІ літні Паралімпійські ігри Токіо-2020, де Луганщину представлятиме Наталія Олійник – багаторазова чемпіонка та рекордсменка України, призерка та переможниця міжнародних змагань, майстер спорту України міжнародного класу з пауерліфтингу. Очільник області зазначив, що Луганщина має тримати кулаки за нашу паралімпійку.

Керівник Сєвєродонецької міської ВЦА Олександр Стрюк привітав учасників фестивалю висловив слова вдячності організаторам та партнерам за небайдужість та проведення такого важливого заходу.

Мета фестивалю - розбудова миру через просування ідей інклюзивного та толерантного суспільства у запобіганні конфліктів, виховання толерантності, солідарності, діалогу та взаєморозуміння в середовищі громад Луганської та Донецької областей. Популяризація досягнень організацій людей з інвалідністю та учасників мотиваційних фестивалів та конкурсів за прикладом «Світ без обмежень» та інших заходів, організованих у межах тематичного напряму роботи Програми ООН із відновлення та розбудови миру щодо зміцнення соціальної єдності.

З 13 серпня в межах форуму-фестивалю проходили міжрегіональні змагання за участі людей з інвалідністю «Краса без обмежень», «Мужність без обмежень» та «Світ без обмежень». 18 серпня у Краматорську відбулися  фінали конкурсів «Краса без обмежень» та «Мужність без обмежень».

У конкурсі «Краса без обмежень» змагалися 10 дівчат з різних міст 6 областей України (Запорізьської, Київської, Донецької, Миколаївської, Дніпропетровської та Хмельницької областей). Першою Міс стала Лахіна Ганна.

10 чоловіків з 6 областей України (Харківської, Київської, Донецької, Кіровоградської, Луганської та Херсонської областей) змагалися у «Мужність без обмежень». Переміг  Олексій Домарецький з м. Київ.

У фестивалі-конкурсі «Світ без обмежень-2021» взяли участь 7 сімейних пар із Донецької, Івано-Франковської та Кіровоградської областей. Учасники тиждень готувалися до фіналу, проявляли свою кулінарну майстерність, розвивали театральні здібності і саме сьогодні були обрані лауреати фестивалю. Сімейні пари власним прикладом довели, що для їх щастя немає перешкод та обмежень. ]]>Їх історії життя та кохання не залишають байдужими  нікого.]]>

Усі учасники отримали цінні подарунки.

***Організатори фестивалю: Програма ООН з відновлення та розбудови миру, Департамент соціального захисту населення Луганської обласної державної адміністрації, Управління сім'ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання Донецької обласної державної адміністрації, Державна реабілітаційна установ а«Центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Донбас», Луганська Асоціація організацій осіб з інвалідністю, Донецька обласна організація осіб з інвалідністю, мережа інклюзивних громадських радників Луганської та Донецької областей.