Ви тут:

Благодійний Фонд «Восток SOS» запрошує на Фестиваль думок

12-09-2023
Категорія: 

ЗАПРОШУЄМО НА ФЕСТИВАЛЬ ДУМОК!

Фестиваль думок 2023 – це цікаві та важливі дискусії, знайомства з однодумцями, перегляд фільму, спілкування з лідерами думок, обговорення тем переміщення та викликів війни. 

30 вересня (субота), 10:30-19:00 

Фестиваль відбудеться в символічному місці в Києві, що об’єднує історію та сьогодення – Національний музей історії України у другій світовій війні, монумент Батьківщина-Мати. Це найкраще місце для заходу, у межах якого говоритимемо про переміщення, війну та життя не лише в Україні, а й світі.

Місце проведення обладнане укриттям і відповідає вимогам безпеки.

Запрошуємо поринути в атмосферу дискусій про важливе.
Для участі необхідно зареєструватися за ]]>посиланням]]>. Відібрані учасники отримають повідомлення.

Фестиваль організовує Благодійний Фонд «Восток SOS» за підтримки Естонської організації Mondo та Посольства Естонії в Україні.

 

Довідково: ]]>Фестиваль думок]]> за час існування перетворився на потужний майданчик актуальних дискусій і сенсів. Від 2017 року захід щороку приймав гостей у Сєвєродонецьку. Цьогоріч не маємо змоги провести подію на Луганщині, проте з вірою у ЗСУ повідомляємо, що зустрінемося на іншій локації.

Про що говоритимемо? 

Чимало українців і українок втратили домівки внаслідок війни рф і вимушено почали життя з нуля. Слово «дім» набуло іншого значення та ступеню важливості. Цьогоріч ми зануримося в історичні факти та трагедії, що змушували людей покидати рідні оселі та шукати прихисток.

Як проводимо фестиваль?

З найцікавіших тем формуємо програму, основою якої є дискусії тривалістю 90 хвилин. Під час дискусій лідери думок, представники влади, громадського сектору та міжнародної спільноти діляться досвідом і знаннями. Слухачі долучаються до обговорень, ставлять запитання та отримують відповіді.

Стежити за новинами фестивалю можна на сторінках у соцмережах:

Ми відкриті до партнерств, колаборацій і знайомств! Залишилися запитання? Пишіть їх на електронну адресу julia [dot] kishenkoatvostok-sos [dot] org.

 

Благодійний Фонд «Восток SOS»

]]>https://vostok-sos.org/zaproshuyemo-na-festyval-dumok/]]>

Рейтинг: 
Средняя: 5 (1 оценка)