Ви тут:

БЛАГОДІЙНА АКЦІЯ "МОНЕТКИ ДІТЯМ" ДЛЯ ДОПОМОГИ ОНКОХВОРИМ ДІТЯМ

21-09-2021
Категорія: 

Добрий день!

Вас вітає благодійний фонд ]]>«Таблеточки»]]>, який вже 10 років допомагає онкохворим дітям та їхнім сім’ям з усієї України. 

Ми звертаємося до вас з проханням розповсюдити інформацію про благодійну акцію «]]>Монетки дітям]]>», щоб об'єднати вашу громаду навколо допомоги онкохворим дітям. Саме ви може допомогти згуртувати небайдужих заради важливої та амбітної справи – щоб жодна дитина в Україні не помирала від раку. 

Ми запрошуємо навчальні заклади вашої громади з 1 по 30 вересня 2021 року взяти участь у благодійній акції «]]>Монетки дітям]]>», яку проводить фонд разом з Національним банком України та за підтримки Міністерства освіти та науки України. Мета акції – зібрати якомога більше монет номіналом у 25 копійок та перетворити їх на реальну допомогу дітям, які зараз борються з раком. 

Чому саме монети номіналом 25 копійок. Ці монети вже вийшли з обігу. Ними неможливо більше розраховуватись, можна лише обміняти в банку. Йти в банк, щоб здати жменю монет – незручно, тому у багатьох з нас вони й досі лежать у скарбничках без діла.

Чому саме школи. Це спосіб познайомити дітей з благодійністю. Найефективніший шлях прищепити справжні цінності – залучати дітей до проєктів, які їм під силу та які змінюють світ. Беручи участь в акції «Монетки дітям» школярі відчують силу єднання заради досягнення мети. І що кожен внесок, навіть одна монетка, має значення.

Ми потребуємо вашої підтримки! Будь ласка, допоможіть нам запросити школи вашої громади взяти участь в акції «]]>Монетки дітям]]>». 

Тільки разом ми зможемо перетворити дріб’язок монет на суттєві суми допомоги дітям, які просто зараз борються за шанс на одужання – можливість ходити до школи, займатись спортом, відзначати свята, мріяти про майбутнє без остраху.

Щиро сподіваємось на вашу підтримку та допомогу. З радістю відповімо на будь-які питання.

БФ «Таблеточки»

сайт: ]]>promo.bank.gov.ua/coins-for-children]]>

тел.: 0-800-339-713 з 10.00 до 18.00. 

email: monetkiattabletochki [dot] org

«Таблеточки» — благодійний фонд, який вже 10 років допомагає онкохворим дітям в Україні. Фонд працює в чотирьох напрямках: адресна допомога сім’ям, системна допомога дитячим онковідділенням, захист прав дітей і професійний розвиток медичного персоналу. Щомісяця під опікою фонду 500 сімей і 21 онковідділення по всій Україні. За час роботи фонду понад 5000 сімей отримали адресну допомогу.

Рейтинг: 
Средняя: 5 (1 оценка)
91
0