Більше ста дітей з соціально-незахищених сімей безкоштовно відвідали циркову виставу в Сєвєродонецьку

19-07-2016

15 та 17 липня в сєвєродонецькому Льодовому Палаці спорту пройшли вистави Державного підприємства «Дирекція пересувних циркових колективів України».

Заходи тривали більше години. За цей час перед глядачами виступали акробати еквілібристи, фокусники та інші артисти. Були представлені сєвєродончанам під час вистав й представники тваринного світу: голуби та великий жовтий пітон. В перервах між основними номерами глядачів розважав клоун.

За зверненням секретаря Сєвєродонецької міськради Григорія Пригеби директор Державного підприємства «Дирекція пересувних циркових колективів України» Павло Книш надав можливість більше ста дітям із соціально-незахищених сімей, більшість з яких переселенці, безкоштовно відвідати вистави. Юним глядачам захід прийшовся до вподоби. «Мені дуже сподобалася циркова вистава. – каже маленький переселенець з Первомайська. – Більше всього запам’ятався гімнаст, який показував вправи зі сходами. Я вражений його силою. Дуже хочу, щоб цей цирк приїхав до Сєвєродонецька ще».

За надану можливість переселенцям та дітям з інших соціально-незахищених сімей, які проживають в Сєвєродонецьку, міська рада подякувала директора підприємства.

«Сєвєродонецька міська рада виражає подяку за надану можливість дітям із сімей переселенців та інших соціально-незахищених верств населення, які проживають в місті, відвідати циркові вистави Вашої установи. Щиро дякуємо за те, що завітали зі своєю цирковою програмою до Сєвєродонецька, адже в нинішній складній військово-політичній та соціально-економічній ситуації, в якій перебуває область та наше місто зокрема, подібні заходи сприяють зняттю соціальної напруги в суспільстві, покращенню настрою та відволікають від існуючих проблем», - говориться в листі.

Відділ внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю Сєвєродонецької міської ради