Більше 2 мільйонів гривень збитків на одному із підприємств Сєвєродонецька зафіксували екологи внаслідок обстрілів рашистів

26-07-2023

Державна екологічна інспекція у Луганській області продовжує фіксувати збитки, заподіяні навколишньому природному середовищу.

На території Луганської області був виявлений ще один військовий злочин рф, а саме в результаті обстрілів військ російської федерації сталося загоряння будівлі одного з провідних підприємств України, розташованого у місті Сєвєродонецьк Луганської області. Під час пожежі відбувся неорганізований викид забруднюючих речовин в атмосферне повітря.

Державна екологічна інспекція у Луганській області на підставі «Методики розрахунку неорганізованих викидів забруднюючих речовин або суміші таких речовин в атмосферне повітря внаслідок виникнення надзвичайних ситуацій та/або під час дії воєнного стану та визначення розмірів завданої шкоди», затвердженою Наказом Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України від 13.04.2022 № 175, розрахувала збитки, які складають більше 2 мільйонів грн.

Інспекція направила інформацію про розрахунок збитків та матеріали для долучення до єдиної системи контролю за загрозами оперативного штабу Державної екологічної інспекції України з метою фіксації та систематизації збитків, заподіяних навколишньому природному середовищу внаслідок збройної агресії рф.

За інформацією: Державна екологічна інспекція у Луганській області - ]]>https://www.facebook.com/lugdei/posts/pfbid06AD6bmuYDKC9QYs97J3Mj2X9uXPQ...]]>