Ви тут:

BGV Charity Fund: Відкрито прийом заявок на безкоштовні набори для сімей із новонародженими

31-01-2023
Категорія: 

Українці, у чиїх родинах недавно відбулося поповнення, можуть отримати безкоштовний набір з усім необхідним для малюка.

]]>Стартувала третя хвиля відповідного благодійного проєкту від фонду BGV Charity Fund за підтримки німецьких партнерів.]]>

Попри війну та руйнування, в Україні продовжує народжуватися нове життя. На жаль, не поодинокими є випадки, коли мамам доводиться народжувати у бомбосховищах, у підвальних приміщеннях, в метро, під час евакуації і навіть під обстрілами. Сотні зруйнованих лікарень та аптек, розбомблені магазини та продовольчі склади, ускладнене постачання дитячих товарів з-за кордону — все це призводить до дефіциту спеціалізованої продукції для породіль. Мами після пологів і малюки у перші місяці їхнього життя сьогодні, як ніколи, потребують особливого піклування та допомоги.

Благодійний фонд BGV у співпраці з німецькими партнерами — dm-drogerie markt та #WeAreAllUkrainians, а також за підтримки корпорації «Біосфера» та Нової пошти реалізували в Україні благодійний проєкт для сімей із новонародженими.

30 січня Благодійний фонд BGV спільно партнерами оголосили про старт третьої хвилі проєкту. Відтак 10 000 додаткових наборів із допомогою на загальну суму у понад 1 млн євро будуть надіслані сім’ям із новонародженими по всій Україні.

 

Що входить до набору?

Кожен набір складається зі спеціалізованих дитячих товарів, серед яких дитячий одяг (боді, чоловічки, шкарпетки), підгузки, засоби для догляду за шкірою, засоби гігієни, іграшки, побутова хімія тощо. 

Хто саме може отримати допомогу?

Сім’я новонародженої дитини з будь-якого населеного пункту України, окрім тимчасово окупованих. Вік дитини на момент подачі заявки не має бути старшим двох місяців.

Як отримати набір?

Для отримання набору потрібно заповнити онлайн-заявку за ]]>посиланням]]>.

При реєстрації потрібно вказати інформацію про дитину та одного з батьків, дані для відправки набору Новою поштою, а також додати фото чи скановані копії свідоцтва про народження дитини, паспорта чи ID-картки одного з батьків, а також ІПН (ідентифікаційного коду).

Після заповнення та надсилання заявки обов’язково потрібно її підтвердити — для цього на вказану електронну пошту надійде спеціальний лист.

Як довго чекати на посилку?

Посилки надішлють протягом кількох тижнів.

 

]]>Фонд BGV Charity Fund]]>

Рейтинг: 
Средняя: 5 (1 оценка)