Безпека у побуті під час опалювального сезону

29-11-2023

]]>Головне управління ДСНС України у Луганській області: Проведення з населенням профілактичної роботи – основний акцент в роботі інспекторів ДСНС Луганщини.]]>

Наші фахівці із запобігання надзвичайним ситуаціям, працюючи в різних регіонах країни, обирають темами спілкування з громадянами найбільш актуальні теми щодо безпеки життєдіяльності.

Одна з таких тем – безпека у побуті під час опалювального сезону. Для зменшення кількості пожеж із трагічними наслідками рятувальники роз’яснюють населенню, як безпечно обігрівати свої оселі. Зокрема, на Івано-Франківщині такі відпрацювання наші співробітники здійснюють із залученням місцевих представників громад та колег із цивільного захисту.

Аналогічну роботу проводять наші фахівці й на Дніпропетровщині, у м. Дніпро, м. Кам’янське тощо.

Також доводять громадянам інформацію про правила поводження з підозрілими знахідками, щодо функціонування чат-боту ДСНС.

Особливу увагу надзвичайники приділяють дітям. Так, на Рівненщині наші інспектори провели заняття з мінної та пожежної безпеки з учнями ліцею.

Регулярна і вчасна профілактика – запорука безпеки. Тож робота в цьому напрямку триває.

За інформацією: ]]>Головне управління ДСНС України у Луганській області]]> - ]]>https://www.facebook.com/lugdsns/posts/pfbid09SQyRWfSPrXLqzisC2qU3bMy8rk...]]>