Безкоштовні продуктові набори від Гуманітарного штабу Києва можна отримати за спрощеною процедурою

09-10-2022

У столиці безкоштовні продуктові набори від Гуманітарного штабу Києва можна тепер отримати за спрощеною процедурою. Про це повідомив заступник голови КМДА Валентин Мондриївський, - інформацію розміщено на ]]>Офіційному порталі Києва]]>.

«У Києві безкоштовні продуктові набори від гуманітарного штабу почали отримувати пенсіонери за віком, особи які є пенсіонерами та досягли 65 річного віку, особи з інвалідністю та особи, які знаходяться на обліку у територіальних центрах соціального обслуговування. Розуміючи, що це одна з найвразливіших верств населення, ми прийняли управлінське рішення на рівні міста про максимальне спрощення процедури отримання допомоги. Тепер літнім людям не потрібно збирати додаткові довідки і достатньо пред’явити паспорт, пенсійне посвідчення та  ідентифікаційний код для того щоб отримати продуктовий набір від міста. Наразі продуктових наборів достатньо на всіх пунктах видачі столиці», – зауважив Валентин Мондриївський.

Для отримання продуктового набору необхідно оформити заявку в районних центрах надання адміністративних послуг (ЦНАП) або в управлінні соціального захисту населення (УСЗН). Нагадуємо, що на сьогоднішній день у всіх столичних районах працює 30 пунктів видачі, де продуктові набори крім киян можуть отримати і внутрішньо переміщені особи.

Адреси пунктів видачі:

вул. Дружби Народів, 32-А

вул. Рогнідинська, 4-Б

вул. Цитадельна, 4/7

Джерело: ]]>https://kyivcity.gov.ua/news/u_stolitsi_sprostili_poryadok_vidachi_produ...]]>

Средняя: 5 (5 оценок)