Безкоштовні маски для сєвєродончан

17-04-2020

17 квітня біля магазинів «АТБ» по пр-там Гвардійський і Хіміків та біля магазину «Свіжина», що по Першотравневій, містянам безкоштовно роздавали захисні маски. Як завжди, до цього долучились волонтери, серед яких: депутати, члени виконкому, громадськість.

Близько 500 масок роздані безкоштовно за сьогоднішній день. Це третя акція, яку організувала депутат Сєвєродонецької міської ради Олена Буткова.

За словами організаторів, за весь час карантину розповсюджено безкоштовно серед містян понад 2,5 тис. медичних масок.

Багато жителів дякували організаторам за добрий вчинок, адже  носіння маски захищає від поширення вірусу, і  в усіх громадських місцях потрібно бути в масці чи респіраторі.

Як зазначає Олена Буткова, хоча захисні маски наразі вже є в продажу, але до неї досі звертаються містяни. Ціни у торговельних мережах  на маски досить великі для того, щоб малозахищені верстви населення могли придбати їх у великій кількості.

Захисні маски виготовлено завдяки депутату Сєвєродонецької міської ради Олені Бутковій, яка організувала людей, за власні кошти закупила необхідні матеріали, знайшла приміщення та обладнання, а місцеві волонтери власноруч їх пошили.

Средняя: 5 (2 оценок)