Атаки окупантів відбиті від Новоселівського та Білогорівки, у Сватовому співробітникам, що виїхали, керівники-колаборанти розсилають смс із вимогою повернутися на робочі місця, росіяни все частіше зберігають боєкомплекти у фурах – склади формувати бояться

09-11-2022

Зокрема, багато таких автівок помітили жителі Алчевська. Вночі боєкомплекти із них завантажують у менші транспортні засоби для оперативної доставки на фронт.

Є випадки, коли зникає зброя. Як от в Антрациті, де мобілізовані ув’язнені при підготовці вкрали зброю і втекли – зайшли їх лише через дві доби у шахті. Що вони встигли зробити за цей час – невідомо.

Тим часом у Сватовому співробітникам, які виїхали, їхні керівники розсилають смс з вимогою повернутися на роботу. У разі не повернення погрожують звільненням.

А вже поблизу цього міста росіяни продовжують обстрілювати населені пункти.

Упродовж минулої доби під їхнє ураження потрапили Макіївка, Невське, Новоселівське, Площанка, Стельмахівка, Греківка, М’ясожарівка, розташовані на Куп’янському та Лиманському напрямках.

Підрозділи Сил оборони України відбили атаки окупантів в районах Білогорівки і Новоселівського.

Авіація Сил оборони України протягом минулої доби завдала по ворогу 18 ударів.

Під ураження потрапили 4 взводні опорні пункти, 10 районів зосередження особового складу, озброєння та військової техніки, а також 4 позиції засобів протиповітряної оборони противника.

8 листопада Сили оборони України на різних напрямках збили 5 БпЛА «Ланцет» та 4 – «Орлан».

А наші підрозділи ракетних військ і артилерії уразили пункт управління та 4 райони зосередження живої сили, озброєння і військової техніки окупантів.

Луганська обласна військова адміністрація - ]]>https://www.facebook.com/odalug/posts/pfbid02j15w3c35nL3gPmdGYaAEvW328jk...]]>

Средняя: 5 (2 оценок)