Армія з народом: Військові продовжують надавати допомогу борівчанам

15-04-2021

Продовжуються роботи з ліквідації одного перенаповненого та 5 несанкціонованих звалищ у смт. Борівське Сєвєродонецької міської територіальної громади. Допомогу в їх розчищенні надають українські захисники – наразі військові завантажують та вивозять сміття з найбільшого смітника. Для цього використовується потужна спецтехніка, яка відсутня в громаді.

Перший заступник керівника Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації Ігор Робочий повідомив: «На наше звернення щодо надання допомоги в ліквідації звалищ Борівського, військові поставили собі завдання – провести роботи якнайякісніше та, при сприятливих погодних умовах, в найкоротші терміни».

Староста Борівського Лідія Афанасьєва зазначила: «Селищне звалище виявилося наскільки перенаповненим та захаращеним, що для приведення його в належний вигляд ми змушені звернутися до міського керівництва, а ті в свою чергу до наших захисників. Хлопці трудяги. З кожним днем ми бачимо результати – вичищається все – грузяться та вивозяться навіть декількатонні кам’яні та бетонні брили, що перешкоджали проїзду. Щиро дякую нашим військовим за допомогу».

Средняя: 5 (2 оценок)