Ви тут:

Армія дронів: У межах ініціативи UNITED24 військовим передано нову партію з 300 безпілотників, а всього придбано та передано - 3201

30-03-2023
Категорія: 

300 дронів DJI Mavic 3T Thermal відправили в найгарячіші ділянки фронту: 160 коптерів — на схід, 85 — на запорізький напрямок та ще 55 — на херсонський. Безпілотники придбали завдяки спільному збору monobank, Олега Гороховського та Ігоря Лаченкова на Армію дронів у межах ініціативи UNITED24. Усього за три дні їм вдалося зібрати майже 61 млн гривень.

«Дрони вже показали свою ефективність на полі бою. Вони дозволяють проводити розвідку, наводити артилерію та найголовніше — зберігати життя наших військових. Проєкт Армія дронів переріс у велику державну підтримку розвитку БПЛА в Україні. Разом з Міноборони, Генштабом та урядовою командою ми підходимо до цього питання системно. Спрощуємо процеси, прибираємо бюрократію та допомагаємо забезпечувати ЗСУ безпілотниками. Усе для того, щоб на фронті стало в сотні разів більше дронів, адже сміливість українців та технології стануть ключовими для майбутньої перемоги», — зазначив Віце-прем'єр-міністр з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій України — Міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров.

Кожен DJI Mavic 3T Thermal оснащений тепловізором та камерою із зумом, що дозволяє проводити розвідку навіть уночі. Також завдяки цим дронам військові можуть коригувати артилерію і знищувати російську техніку. Таким чином, безпілотники дають змогу військовим знати все про ворога. 

За 9 місяців діяльності Армії дронів придбали 3201 дрон. Загалом укладено контрактів на понад 4 млрд грн. Також до просування проєкту Армія дронів долучився амбасадор UNITED24 актор Марк Гемілл. Він проводить збір на 10 розвідувальних дронів RQ-35 Heidrun. 

Долучитися до збору і задонатити на безпілотники можна через UNITED24 ]]>за посиланням]]>

Армія дронів — це комплексний проєкт Генерального штабу ЗСУ, Держспецзв'язку, Мінцифри, Міністерства оборони України та UNITED24. 

 

За матеріалом: ]]>Міністерство цифрової трансформації України]]> - ]]>https://thedigital.gov.ua/news/pidsilennya-armii-droniv-viyskovim-pereda...]]>

Рейтинг: 
Голосов пока нет