Апаратна нарада 28.10.2019

28-10-2019

Під час апаратної наради з керівниками виконавчих органів Сєвєродонецької міської ради 28 жовтня в.о. міського голови Вячеслав Ткачук надав доручення щодо організації оперативного та якісного підключення міста до опалення. Інформацію по підключенню теплоносіїв по кожному об’єкту контролювати, оперативно моніторити, опрацьовувати та повідомляти. В першу чергу тепло буде подаватися в дитячі садочки, навчальні заклади та об’єкти охорони здоров’я. Закріплено відповідальних по кожному напрямку роботи щодо подання теплоносіїв.

Управління житлово-комунального господарства, аварійний службі, житлосервісу «Світанок» та ОСББ надано доручення бути у стані підвищеної готовності та мобільного реагування.

Начальник відділу капітального будівництва міськради Андрій Ларін доповів про хід робіт з реконструкції заплавного мосту №1 та тенісних кортів. Робота у цих напрямках проводиться відповідно графіку з дотриманням усіх будівельних технологій.

Щодо ситуації з стерилізації та вакцинації безпритульних тварин доповів начальник управління житлово-комунального господарства міськради Антон Ковалевський. ГО «Зооконтроль» на виконання умов договору найближчим часом розпочне черговий етап проведення ветеринарної обробки бездоглядних тварин (собак) - щеплення від сказу, ідентифікації та стерилізації для запобігання їх подальшого розмноження.

Питання ремонту доріг також на контролі міської влади. По вул. Донецькій упродовж тижня заплановано провести поточний ремонт дороги силами місцевих підрядників. В зимовий період також необхідно оперативно проводити ремонт у випадку пошкодження автошляхів, на яких ще не зроблено капітальний ремонт. Генеральний директор КП «СКС» Віталій Постільга повідомив, що попередні запаси холодного асфальту вже вичерпано. Для аварійного ремонту доріг і тротуарів в зимовий період розпочато тендерні процедури щодо закупівлі 20 тон холодного асфальту.

Інші питання стосувалися підготовки до сесії міськради та організації бюджетного процесу на 2020 рік.