Апаратна нарада 28 січня

28-01-2019

28 січня апаратну нараду з керівниками виконавчих органів Сєвєродонецької міської ради провів в.о. міського голови Вячеслав Ткачук.

Спочатку він звернув увагу на велику кількість звернень до міськради з приводу встановлення міськгазом газових лічильників:

«Ми провели низку нарад з цього приводу: норми на споживання газу зросли – людей щодня у чергах у міськгазі стає більше. Міськгазом за тиждень встановлено 50-60 лічильників, тобто десь по 10-12 лічильників на день. Це замало, і не задовольняє попит населення. Тим більше, що тим, хто купляє лічильники за власні кошти, міськгаз пропонує місяцями чекати. Вважаю за доцільне залучати суб’єктів господарювання, які мають ліцензію на установку лічильників. А тому прошу першого заступника міського голови Олега Кузьмінова цього тижня провести нараду за участю таких підприємств, міськгазу,  УПтаСЗН. Крім того, КМУ встановив компенсацію витрат у разі закупівлі приладу обліку та послуги на його встановлення споживачем. Але методика повернення таких відшкодувань не розроблена, тому прошу підготувати звернення до КМУ з питання розробки Порядку і розмірів компенсації витрат на придбання та встановлення індивідуальних приладів обліку природного газу для споживачів природного газу. Згідно з Законом України «Про внесення змін до Закону України "Про забезпечення комерційного обліку природного газу" щодо порядку встановлення лічильників споживачам природного газу», згаданий Порядок мав бути встановлений Кабміном протягом трьох місяців з дня набрання чинності Законом, тобто навесні минулого року».

Начальник УЖКГ Антон Ковалевський доповів, що для ліквідації наслідків негоди щодня цілодобово залучалась спеціалізована техніка КП «СКС», «Світанка» та Аварійної служби. Посипання тротуарів і прибудинкових територій здійснювали 130 двірників.

Також комунальникам доручено посилити роботу щодо посипання автодоріг до селищ Сєвєродонецької міської ради і їх вулиць.

Вячеслав Ткачук надав доручення начальнику УЖКГ щодо можливості мотивації, у тому числі фінансового характеру двірникам, зазначивши, що грошова винагорода – найголовніша мотиваційна складова.

Звернув увагу в.о. міського голови на дотриманні правил благоустрою та надав доручення відділу по контролю за благоустроєм та санітарним станом міста постійно тримати на контролі розміщення паперових оголошень у містах, для цього не пристосованих, а на порушників складати адмінпротоколи.

«Сьогодні ми готуємося до святкування 85-річчя міста Сєвєродонецька. Тому ми вже зараз наголошую на приведенні міста до охайного вигляду. Надалі вимоги будуть серйознішими. Зовнішній вигляд міста – це щоденна праця не лише керівників міста, комунальників, а й усіх суб’єктів господарювання, містян. Поважати своє місто та турбуватися про нього - це має бути способом життя кожного», - підкреслив Вячеслав Ткачук.