Апаратна нарада 25 листопада. Головне питання – готовність до зимового періоду

25-11-2019

В.о. міського голови Вячеслав Ткачук 25 листопада провів апаратну нараду з керівниками виконавчих органів Сєвєродонецької міської ради. Головне питання – готовність комунальної техніки та комунальних підприємств до зимового періоду.

Вячеслав Ткачук попередив про персональну відповідальність директорів комунальних підприємств за утримання та прибирання доріг в зимовий період 2019-2020 року. Загальний контроль за виконанням цих завдань доручено здійснювати начальнику УЖКГ Антону Ковалевському.

Також була озвучена інформація служби 051 щодо аварійного відключення від опалення будинку по Федоренка, 49а. Наразі усуненням пориву у квартирі займається аварійна служба та житлосервіс «Світанок».

«Головне завдання на весь опалювальний період – щоб всі мешканці міста були з опаленням», - підкреслив Вячеслав Ткачук.

Приділено увагу небезпеці перебування на льоду міських озер Паркового та Чистого та необхідності встановлення попереджувальних знаків і проведення роз'яснювальної роботи з населенням.

Також було зосереджено увагу на виконавчій дисципліні працівників виконавчих органів міської ради та комунальних підприємств і установ щодо розгляду листів, звернень, запитів та скарг.

Средняя: 5 (2 оценок)