Апаратна нарада 24 вересня

25-09-2018

24 вересня відбулась нарада з керівниками виконавчих органів Сєвєродонецької міської ради, під час якої знову піднімали тему благоустрою та упорядкування.

Перший заступник міського голови Ігор Слєсарєв довів до відома присутніх, що директор КП «СКС» В. Самохін досі на лікарняному, а в.о. директора В. Постільга пішов у відпустку без узгодження, залишивши підприємство без керівника з правом підпису фінансово-господарських документів, тим самим не лише залишив підприємство без можливості погасити борги за паливо для техніки, але й робітників без зарплати. З цього приводу в екстреному порядку призначено в.о. директора Дмитра Конова, оформлено право підпису, вишукано кошти для сплати заборгованості за паливо - і всю працюючу техніку виведено вивозити сміття.

«Хочу зазначити, що, проаналізувавши роботу КП «СКС», під моїм особистим контролем змінено систему вивезення ТПВ – стара система не враховувала низку моментів. І вже є перші результати. При керівництві підприємством Самохіним і Постільгою вивозилося у день до 350 куб. м., а за два дні посиленої роботи у вихідні дні – майже 1400 куб. м. Тож, реальна роботоспроможність СКС набагато більша, ніж за останні чотири місяці. Звідси й причина перенакопичення ТПВ. За два дні очищено майже 60% сміттєвих майданчиків. Найближчим часом планується навести лад в усьому місті», - наголосив Ігор Слєсарєв.

Він також надав доручення відділу по контролю за благоустроєм та санітарним станом міста протягом двох днів розробити план заходів з боротьби з несанкціонованими звалищами будівельних матеріалів. Відповідно до правил благоустрою здійснювати контроль, чи укладені договори між СПД та КП «СКС» на вивезення сміття і чи здійснюється дотримання законодавства суб’єктами підприємницької діяльності в районі Центрального ринку (проспект Хіміків, вулиці Менделєєва, Єгорова) та в цілому по місту: по проспекту Космонавтів, вулицям Танкістів, Першотравневій, і практично всюди по проспекту Гвардійському, та у випадку порушення складати адміністративні протоколи.

Ще одне доручення відділу по контролю за благоустроєм та санітарним станом міста стосувалось підготовки плану заходів щодо очищення зупинок громадського транспорту від розклеєних приватних оголошень, реклами та реагування на це шляхом вжиття адміністративних заходів.

Відділ внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю міськради