Апаратна нарада 16.12.2019: що відбувається у місті

16-12-2019

16 грудня в.о. міського голови Вячеслав Ткачук провів апаратну нараду з керівниками виконавчих органів міської ради, комунальних підприємств і служб Сєвєродонецька - було заслухано доповіді про ситуацію в місті з 09 по 15 грудня та обговорено план робіт на поточний тиждень.

На початку наради Вячеслав Ткачук представив присутнім нового директора департаменту економічного розвитку Сєвєродонецької міської ради Світлану Потаніну та побажав їй успішної та плідної роботи на благо територіальної громади.

Вячеслав Петрович повідомив, що 19 грудня о 16:00 біля міського Палацу культури (просп. Хіміків, буд. 28) відбудеться відкриття «казкового містечка» та включення центральної ялинки міста.

Традиційно обговорено стан надання комунальних послуг у місті: протягом тижня диспетчери виконкому прийняли 388 звернень жителів міста, з яких 279 стосувались ремонту систем теплопостачання – головним чином через розгерметизацію радіаторів опалення та пориви труб опалення в квартирах. На ранок 16 грудня на контролі лишався порив водоводу у підвалі будинку 56 по вул. Гагаріна, будинок був без водопостачання. Крім того, без електрики був будинок 52 по вул. Гагаріна, тут у неділю сталося крадіжка електрозапобіжників в третьому під’їзді. Заступник начальника управління ЖКГ міськради Костянтин Потапкін обіцяв, що протягом дня водопостачання та подача електроенергії будуть відновлені.

Директор КПЖ «Світанок» Юрій Шамрай доповів, що підприємство виконало ремонт 4 покрівель житлових будинків, щодо яких було доручення на минулій апаратній нараді, та на одній покрівлі продовжуються роботи.

Вячеслав Ткачук надав доручення організувати інформування у ЗМІ та через УПтаСЗН з питань отримання субсидій після їх монетизації та оплати комунальних платежів маломобільними громадянами – інвалідами та людьми похилого віку.

УЖГК доручено вивчити питання обґрунтованості частої зміни графіка руху міського електротранспорту, що відбувається в останній час.

На завершення апаратної наради в.о. міського голови Вячеслав Ткачук повідомив про проведення 19 грудня другого пленарного засідання 74-ї (чергової) сесії та засідання 75-ї (позачергової) сесії міської ради, а 23 грудня – виконкому та 76-ї (чергової) сесії міської ради, на яких заплановано розглянути та затвердити міський бюджет на 2020 рік. Бюджетні слухання плануються на 21 грудня.