Апаратна нарада 02.12.2019

02-12-2019

В.о. міського голови Вячеслав Ткачук 2 грудня провів апаратну нараду з керівниками виконавчих органів Сєвєродонецької міської ради.

Під час наради Вячеслав Ткачук надав доручення упродовж тижня керівникам відповідних комунальних підприємств перевірити стан міських автодоріг та виявити їх найбільш аварійні ділянки. Крім того, в.о. міського голови надав доручення гендиректору КП «СКС» Віталію Постильзі невідкладно провести ремонт найбільш аварійних ділянок автошляхів за технологією холодного асфальту.

Заслухано інформацію КП «Єдина аварійно-диспетчерська служба м. Сєвєродонецька» - 051, щодо скарг мешканців міста. Зокрема по течі покрівлі у п’яти житлових будинках міста надано доручення КП «Світанок» упродовж тижня провести необхідні аварійні роботи щодо усунення протікань.

У зв’язку з черговими скаргами мешканців стосовно безпритульних собак надане доручення Управлінню житлово-комунального господарства міськради щодо пошуку шляхів вирішення порушеного питання.

Начальник відділу капітального будівництва міськради Андрій Ларін доповів про проведені роботи по заплавному мосту № 1. Виконані бетонні роботи п’ятого прольоту моста. Наразі проводиться будівництво під’їзних споруд заплавного моста.

Голова Сиротинської селищної ради Василь Попов подякував керівництву міськради за оперативне вирішення питання  щодо руху автобусів маршруту №5 до селищ після 17-ї години.