…Ангел, який захищав мирне небо, мальоване ним у дитинстві - у Хмельницькому відбувся вечір пам’яті та відкриття виставки художніх робіт загиблого під Сєвєродонецьком захисника України Вадима Ангела

24-09-2022

У Хмельницькому відбувся вечір пам’яті та відкриття виставки художніх робіт захисника України Вадима Ангела, який загинув 26 червня неподалік Сєвєродонецька під час виконання спеціального бойового завдання, - повідомили в ]]>АрміяInform]]>.

Рідні, близькі, шкільні друзі та бойові побратими воїна зібрались у великій залі Хмельницької художньої школи, де свого часу навчався Вадим.

— Він з нами, він тут. Кожна із 85 представлених на виставці робіт дивиться на нас його очима, він говорить з кожним, хто поринає поглядом у його твори, веде свій діалог, запрошує до спогадів, пригадує передісторію кожного із власних малюнків, — каже бойова посестра Вадима Ангела Лариса. — Якось увечері, за кілька днів до його загибелі, ми багато розмовляли. Він розповідав про найрідніших, про дитинство згадував і юність. Сказав, що понад усе у світі хоче, аби його сім’я, діти, не бачили та не знали війни. Він був переконаний, що наше завдання, наша сьогодні місія — знищити ворога раз і назавжди, аби не лишати незавершених справ. Ми не договорили, ворожий обстріл з артилерії перервав ту останню нашу бесіду, — пригадала Лариса.

Міський голова Олександр Симчишин, зокрема, додав, що рішенням міської ради Вадимові Ангелу, як і ще більше ніж 90 героям-захисникам України, які загинули у війні проти російських окупантів, присвоєно звання «Почесний громадянин Хмельницької міської територіальної громади».

— Вадим Ангел був талановитим художником і відданим патріотом своєї країни. Наше з вами завдання — пам’ятати, яку ціну платять за волю і незалежність найкращі представники української нації, — підкреслив Олександр Симчишин.

Мама Вадима Віра Анатоліївна щиро подякувала всім присутнім за пам’ять про свого сина. Ледь стримуючи сльози вона пригадала, яким ріс і яким був її син, про що мріяв, що любив, чого не міг терпіти…

Він усе своє життя все робив на відмінно. Любив так само, малював і воював він теж відмінно!

Кореспондент ]]>Андрій Агєєв]]>

Джерело: АрміяInform - ]]>https://armyinform.com.ua/2022/09/24/angel-yakyj-zahyshhav-myrne-nebo-ma...]]>