Ви тут:

8 травня в Україні відзначається День пам’яті та примирення

08-05-2021
Категорія: 

            8 травня в Україні відзначається День пам’яті та примирення. Цей день встановлений задля "вшанування подвигу українського народу, його визначного внеску у перемогу Антигітлерівської коаліції у Другій світовій війні, висловлення поваги усім борцям проти нацизму, увічнення пам’яті про загиблих".

Символом Дня пам’яті та примирення з 2014 року є квітка маку. ЇЇ зображення символічне: з одного боку воно уособлює одну з найчарівніших квіток, а з іншого – червоний кривавий слід від кулі.

Вшановуючи памʼять всіх жертв Другої світової війни, керівництво та працівники Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації на чолі з Олександром Стрюком, ветерани, правоохоронці та військові 8 травня поклали квіти до Вічного Вогню на території Меморіалу Слави та вшанували хвилиною мовчання пам’ять про загиблих.

Меморіальні заходи відбулись також по всій Сєвєродонецькій міській територіальній громаді. Перший заступник керівника Сєвєродонецької МВЦА Ігор Робочий разом з мешканцями Сиротиного, Метьолкіного та Воронового поклали квіти до братських могил.

 

 

Кликните по изображению для просмотра в полном размере

Рейтинг: 
4
Средняя: 4 (2 оценок)
395
0