8 травня розпочинається реєстрація для участі в єдиному фаховому вступному випробуванні (ЄФВВ) та/або єдиному вступному іспиті (ЄВІ)

07-05-2023

]]>Як повідомляє Український центр оцінювання якості освіти, 8 травня розпочинається реєстрація для участі в єдиному фаховому вступному випробуванні (ЄФВВ) та/або  єдиному вступному іспиті (ЄВІ), яка триватиме до 31 травня 2023 року включно.]]>

Реєстрацію здійснюватиме приймальна комісія закладу вищої освіти. Для реєстрації вступник  має надіслати на офіційну електронну адресу приймальної комісії або з використанням іншого, визначеного закладом вищої освіти каналу зв’язку скановані копії документів. Заповнюючи ]]>заяву-анкету ]]>з інформацією, необхідною для оформлення екзаменаційного листка, потенційний магістр має вказати ]]>населений пункт]]>, у якому бажає пройти ЄФВВ, ЄВІ.

Тестування можна буде пройти в тих містах України, де безпекова ситуація дозволяє створити пункти тестування для проведення магістерських випробувань, а також у деяких містах за кордоном, де партнерські установи / організації готові підтримати проведення випробувань.

!!! ЄФВВ, ЄВІ  – комп’ютерні онлайн-тести для вступу для здобуття магістерського ступеня, що відбуватимуться в пунктах тестуваннях (аналогічних до тих, що використовуватимуться для проведення НМТ).

Основні й додаткові сесії ЄФВВ, ЄВІ  проходитимуть у 21 області України та м. Києві.  Наразі неможливо провести випробування в АР Крим,  Донецькій, Луганській і Херсонській областях, місті Севастополь.

!!! ЄФВВ, ЄВІ за кордоном буде проведено тільки в основну сесію у межах наданої закордонними партнерами граничної кількості місць*. Провести ЄВІ заплановано в 9 країнах Європи: Австрія, Бельгія, Болгарія, Велика Британія, Іспанія, Німеччина, Польща, Словаччина і Чехія. ЄФВВ буде проведено в 6 країнах: Болгарія, Велика Британія, Іспанія, Німеччина, Польща і Чехія.

* Реєстрацію вступників для проходження магістерських випробувань у певному населеному пункті буде припинено достроково в разі вичерпання квоти.

За матеріалом: Український центр оцінювання якості освіти - ]]>https://testportal.gov.ua/yefvv-yevi-de-bude-stvoreno-punkty-testuvannya/]]>