6 вересня відзначають своє професійне свято адміністратори ЦНАПів

06-09-2023

Шановні адміністратори Сєвєродонецького ЦНАП!

Вітаємо вас з професійним святом!

Ваша праця є надзвичайно важливою для мешканців нашої громади, особливо в умовах воєнного стану.

Ви забезпечуєте безперебійну роботу Центру надання адміністративних послуг, несучи велику відповідальність за дотримання законів і норм під час кризових ситуацій. Своєю компетентністю і відданістю ви сприяєте зручності для громадян, які можуть потребувати допомоги в найскладніших обставинах.

Дякуємо вам за вашу невтомну працю і готовність допомагати.

Нехай ваша ефективність і доброзичливість завжди сяють як символ надії для наших мешканців. Сподіваємося, що ваші професійні досягнення будуть зростати з кожним роком, незважаючи на всі виклики.

Вітаємо вас із святом і бажаємо нових успіхів у вашій кар'єрі, будьте завжди міцними і рішучими. Нехай кожен ваш трудовий день приносить вам задоволення від досягнутих цілей, а кожен виклик робить вас ще міцнішими.

Від щирого серця бажаємо вам здоров'я, радості та процвітання в цій важливій справі!

Сєвєродонецька міська військова адміністрація