5-е засідання виконавчого комітету

08-02-2017

7 лютого відбулося 5-е засідання виконавчого комітету Сєвєродонецької міської ради VII скликання.

Зокрема, на ньому члени виконкому вирішили влаштувати у місті зупинки для приміських та міжміських маршрутів громадського транспорту в районі Центрального ринку та автостанції. Затверджено План роботи виконавчих органів Сєвєродонецької міської ради на І квартал 2017 року. Надані три квартири особам з позачергового та зі списку загальної черги на отримання жилих приміщень. Прийнято рішення про надання одноразової матеріальної допомоги від 200 до 4 600 грн. 144 громадянам, які тимчасово відчувають матеріальну скруту, загальною сумою 166 650 грн. Крім того, на засіданні було затверджено також склад комітету забезпечення доступності інвалідів й інших маломобільних груп населення до об'єктів соціальної та інженерно-транспортної інфрастурктури. Вирішено виділити одноразову матеріальну допомогу громадянам м. Сєвєродонецька на поховання.

Затверджено склад оргкомітету, кошторис та план заходів з нагоди Дня гумору.

Відділ внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю Сєвєродонецької міської ради