Ви тут:

24 операційні столи для загальної хірургії придбано в рамках ініціативи UNITED24

11-08-2022
Категорія: 

Для медзакладів Дніпропетровської, Запорізької, Київської, Кіровоградської, Миколаївської, Полтавської, Одеської, Рівненської, Харківської областей, а також військових госпіталів державним підприємством «Медичні закупівлі України» придбано операційні столи для загальної хірургії. Закупівля була здійснена за кошти, зібрані через фандрейзингову платформу ]]>UNITED24]]>

Нині медична інфраструктура зазнає щоденних втрат через військову агресію росії. Разом із тим зросло навантаження на лікарні, які залишилися цілими і можуть надавати медичну допомогу постраждалим. Тож додаткові, а тим паче сучасні, операційні столи – дуже важливі для медичної спроможності медзакладів. 

Придбані столи мають високу функціональність й сприятимуть проведенню якісних та безпечних для пацієнта втручань і, як наслідок, – збереженню здоров’я і життя пацієнтів.

«У медичних працівників у цій війні свій ворог і свій фронт. І ми намагаємось робити все для того, щоб “підвозити патрони” вчасно. Наразі триває активна фаза війни, на жаль, маємо, велику кількість поранених зі складними травмами, тож потреби хірургії зросли, – говорить заступниця міністра охорони здоров’я Марія Карчевич. – Впевнена, що за допомогою переданого сучасного обладнання наші лікарі врятують не одне життя і зроблять все для того, щоб Україна вистояла, а ми перемогли!»

Нагадаємо, що нещодавно за донейти, зроблені через ]]>UNITED24]]>, було ]]>придбано]]> 83 наркозно-дихальні апарати.

     

    Джерело: ]]>https://moz.gov.ua/article/news/24-operacijni-stoli-dlja-zagalnoi-hirurg...]]>

    Рейтинг: 
    Голосов пока нет