17 травня відбулося чергове засідання виконкому міської ради

18-05-2016

Порядок денний виконкому містив більше десяти питань.

Члени виконавчого комітету затвердили Положення та склад правління Ради директорів підприємств, установ та організацій різних форм власності; затвердили інформаційні картки адміністративних послуг, які надаються у Центрі надання адміністративних послуг у м. Сєвєродонецьку; підтримали перерозподіл видатків бюджету по відділу молоді та спорту, яким передбачили виділення коштів на закупівлю м’ячів та футболок для свят, присвячених Дню міста в цьому році.

Крім того, був затверджений графік особистого прийому громадян керівництвом Сєвєродонецької міської ради.

Також виконком затвердив склад міської Координаційної групи щодо забезпечення сприяння діяльності відділу ведення Державного реєстру виборців у новій редакції.

На засіданні ухвалено рішення про виділення одноразової матеріальної допомоги громадянам на поховання, а також громадянам, які тимчасово відчувають матеріальну скруту.

Схвалено проект рішення міської ради про передачу з балансу комунального підприємства «Житлосервіс «Евріка»» житлового будинку за адресою: проспект Гвардійський, 67 на баланс об’єднання співвласників багатоквартирного будинку «Веста-Сєвєродонецьк» з метою належного утримання будинку та прибудинкової території.

Членами виконкому ухвалено рішення про організаційне та фінансове забезпечення оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2016 року.

На засіданні затвердили план проведення міських заходів, присвячених випускному вечору учнів 11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів.

Підтримали члени виконавчого комітету і План діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2016 рік та доповнили перелік проектів регуляторних актів регуляторного акта «Про затвердження ставок орендної плати на землю на території Сєвєродонецької міської ради».

Затверджено рішення про розміщення засобів пересувної мережі під час ярмаркової та сезонної торгівлі на території Сєвєродонецька КП «Сєвєродонецьке підприємство садово-паркового господарства та благоустрою».

Всі рішення виконавчого комітету розміщені на офіційному сайті Сєвєродонецької міської ради в розділі «Нормативна база» – «Архів проектів рішень виконавчого комітету».

Інформація відділу внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю Сєвєродонецької міської ради