13 квітня у Богданівці переселенців прийматимуть спеціалісти Консультативно-діагностичного центру Сєвєродонецька

11-04-2023

13 квітня з 10:30 на базі гуманітарного штабу Гірської міської військово-цивільної адміністрації у селі Богданівка відбудеться прийом спеціалістів КНП «Консультативно-діагностичний центр» Сєвєродонецької міської ради.

Всі, хто потребує, матимуть можливість безкоштовно отримати консультації та медичну допомогу кардіолога, травматолога, невропатолога та ендокринолога.

За потреби відвідувачі отримають ліки (обмежений перелік зі складу гуманітарної допомоги).

Крім цього, лікарі зроблять аналіз крові (клінічні, біохімічні дослідження та імуноферментні дослідження).

Також відвідувачам будуть запропоновані окуляри (обмежений перелік зі складу гуманітарної допомоги).

Всі послуги надаватимуться без попереднього запису.

Адреса: Дніпропетровська область, Павлоградський район, с. Богданівка, вул. Шевченка, 32-Г.

]]>https://www.facebook.com/odalug/posts/pfbid02SWi8LU8zv64yrYW7tb1uMfu9k3p...]]>