03 березня засідав виконком

03-03-2020

03 березня виконавчий комітет Сєвєродонецької міської ради зібрався на своє чергове засідання, щоб розглянути та прийняти рішення з майже 30 питань. Провів засідання в.о. міського голови Вячеслав Ткачук.

Так, прийнято рішення про нагородження Почесними грамотами виконавчого комітету за бездоганну і сумлінну працю на благо рідного міста, усвідомлене почуття відповідальності за доручену справу та з нагоди Міжнародного жіночого дня:

• Журби Тетяни Іванівни, директора середньої загальноосвітньої школи
    І-ІІІ ступенів № 8 міста Сєвєродонецька Луганської області;
  • Гринько Олени Володимирівни, директора КЗ „Сєвєродонецький
         міський Палац культури”;
  • Слупської Галини Веніаминівні, члена виконавчого комітету Сєвєродонецької міської ради;
  • Сириці Віри Володимирівни, лікаря-педіатра педіатричного відділення КНП „Сєвєродонецька міська багатопрофільна лікарня”.

Затверджено на засіданні проект «Локальна Комплексна схема розміщення тимчасових споруд на зупинці приміського та міжміського громадського транспорту по проспекту Хіміків в районі Центрального ринку міста Сєвєродонецька».

Члени виконкому надали дозвіл ТОВ Кафе «Мозаіка» на розміщення майданчика для безоплатного паркування транспортних засобів на 28 машиномісць за адресою: м.Сєвєродонецьк, р-н вул. Гагаріна, 20-а.

Одне з прийнятих рішень стосувалось проведенню міських заходів, присвячених Дню працівників ЖКГ і побутового обслуговування населення.

Серед іншого прийнято рішення про встановлення режиму роботи та присвоєння адрес деяким об’єктам, надання дозволів на розміщення зовнішньої реклами, надання матеріальної допомоги, погоджено розміщення засобів пересувної мережі, прийнято низку житлових питань, про захист прав дітей тощо.